WAT BETEKENT ALL-IN FITNESS VOOR JOU?

Je wilt lekker sporten en ook nog eens aan je doelen werken. Daarbij willen we jou natuurlijk zo goed mogelijk helpen.
We geloven daarom in een all-in aanpak: De beste service voor een lage all-in prijs, zonder verder verrassingen of extra kosten.

Uiteraard kunt u trainen op de nieuwste apparatuur die je mag verwachten en deze blijven wij regelmatig vernieuwen. Wij geloven alleen wel dat fitness meer is dan de apparaten die we in onze club hebben staan, want uiteindelijk moet je het toch zelf gaan doen. Helemaal alleen sta je er natuurlijk niet voor, onze begeleiding en de service van onze professionele coaches zijn daarom ook een belangrijk onderdeel van ons fitnessaanbod.

WAT BETEKENT ALL-IN FITNESS VOOR JOU?

Je wilt lekker sporten en ook nog eens aan je doelen werken. Daarbij willen we jou natuurlijk zo goed mogelijk helpen.

We geloven daarom in een all-in aanpak: De beste service voor een lage all-in prijs, zonder verder verrassingen of extra kosten.

Uiteraard kunt u trainen op de nieuwste apparatuur die je mag verwachten en deze blijven wij regelmatig vernieuwen. Wij geloven alleen wel dat fitness meer is dan de apparaten die we in onze club hebben staan, want uiteindelijk moet je het toch zelf gaan doen. Helemaal alleen sta je er natuurlijk niet voor, onze begeleiding en de service van onze professionele coaches zijn daarom ook een belangrijk onderdeel van ons fitnessaanbod.

WAT BETEKENT ALL-IN FITNESS VOOR JOU?

Je wilt lekker sporten en ook nog eens aan je doelen werken. Daarbij willen we jou natuurlijk zo goed mogelijk helpen.

We geloven daarom in een all-in aanpak: De beste service voor een lage all-in prijs, zonder verder verrassingen of extra kosten.

Uiteraard kunt u trainen op de nieuwste apparatuur die je mag verwachten en deze blijven wij regelmatig vernieuwen. Wij geloven alleen wel dat fitness meer is dan de apparaten die we in onze club hebben staan, want uiteindelijk moet je het toch zelf gaan doen. Helemaal alleen sta je er natuurlijk niet voor, onze begeleiding en de service van onze professionele coaches zijn daarom ook een belangrijk onderdeel van ons fitnessaanbod.

WAT KAN JE VERWACHTEN VAN
JOUW ALL-IN LIDMAATSCHAP?

 • All-in sporten vanaf 27,79 per maand.
 • Persoonlijk ontvangst met een gratis intake.
 • Meer dan 30 soorten groepslessen, allemaal live mét professionele coach.
 • Veel gezellige coaches op de vloer die jou altijd willen helpen.
 • Elke 6 weken een persoonlijk trainingsschema op basis van jouw wensen en doelen.

En omdat we fitness vooral leuk en gemakkelijk willen houden, hanteren wij één all-in prijs. Onbeperkt sporten, geen piek- of daluren en geen extra kosten voor live groepslessen, een intake of een warme douche. Eén vaste prijs en onbezorgd sporten.

WANT TO BE A WINNR? JOIN THE CLUB!

Start dan nu vanaf € 27,97 per maand

BEKIJK ABONNEMENTEN EN ARRANGEMENTEN

WAT KAN JE VERWACHTEN VAN JOUW ALL-IN LIDMAATSCHAP?

 • All-in sporten vanaf 22,50 per maand.
 • Persoonlijk ontvangst met een gratis intake.
 • Meer dan 30 soorten groepslessen, allemaal live mét professionele coach.
 • Veel gezellige coaches op de vloer die jou altijd willen helpen.
 • Elke 6 weken een persoonlijk trainingsschema op basis van jouw wensen en doelen.

En omdat we fitness vooral leuk en gemakkelijk willen houden, hanteren wij één all-in prijs. Onbeperkt sporten, geen piek- of daluren en geen extra kosten voor live groepslessen, een intake of een warme douche. Eén vaste prijs en onbezorgd sporten.

WANT TO BE A WINNR?
JOIN THE CLUB!

Start dan nu vanaf € 22,50 per maand

BEKIJK ABONNEMENTEN EN ARRANGEMENTEN

WAT KAN JE VERWACHTEN VAN
JOUW ALL-IN LIDMAATSCHAP?

 • All-in sporten vanaf 22,50 per maand.
 • Persoonlijk ontvangst met een gratis intake.
 • Meer dan 30 soorten groepslessen, allemaal live mét professionele coach.
 • Veel gezellige coaches op de vloer die jou altijd willen helpen.
 • Elke 6 weken een persoonlijk trainingsschema op basis van jouw wensen en doelen.

En omdat we fitness vooral leuk en gemakkelijk willen houden, hanteren wij één all-in prijs. Onbeperkt sporten, geen piek- of daluren en geen extra kosten voor live groepslessen, een intake of een warme douche. Eén vaste prijs en onbezorgd sporten.

WANT TO BE A WINNR? JOIN THE CLUB!

Start dan nu vanaf € 27,97 per maand

BEKIJK ABONNEMENTEN EN ARRANGEMENTEN

WIL JE EEN KEER PROBEREN?

Vraag nu een proefles aan

OVERSTAPPEN?

Stap nu gratis over met onze overstap service